tipy na svatební dary Zde přikládáme pár námětů na koupi svatebních darů.
Naším největším dárkem bude, že se na svatbu dostavíte a užijete si obřad s námi :)

Keramické nože Kyocera FK-140WH+FK-075WH ZADÁNO
Keramické nože Kyocera z Japonska jsou skvělou náhradou nožů ocelových. Mají spoustu výhod. Tvrdostí se blíží diamantu, jsou několikrát tvrdší a tím pádem odolnější, než ocelové nože. Díky použitému materiálu a způsobu ostření jsou tyto nože extrémně ostré a to po několik let bez broušení. Keramické nože podporují zdravý životní styl, neničí totiž vitamíny ani důležité enzymy v ovoci, zelenině a dalších potravinách. Povrch keramiky je nepřilnavý, nejenže se s nožem lépe krájí, ale také údržba je jednodušší - stačí opláchnout a osušit. Keramický nůž nikdy nezreziví, je několikanásobně lehčí než klasické nože, perfektně vyvážený a opatřený ergonomickou rukojetí.
Marella Cool bílá+2x2filtry ZADÁNO
Startovací balíček BRITA obsahuje konvici Marella Cool bílá s filtrem zdarma a dále pak dvě balení (po 2ks) filtrů Maxtra (nejsou vyobrazeny) - celkem tedy 5ks filtrů Maxtra. Na vrchu konvice je snadno odklápěcí víčko (víčko ovládáte rukou, kterou držíte konvici). Celkový objem 2,4lt, přefiltrovaný objem 1,4lt. Konvice vhodná do dveří ledničky. Na nádobě jsou značky pro objem přefiltrované vody. Šířka / hloubka / výška (cm) = 26,1 / 10,8 / 26,5.
Čistička vzduchu a ionizátor IONIC-CARE Triton X6   ZADÁNO
Nejúspěšnější koncepce domácích čističek vzduchu na světě. Vyznačuje se minimálními provozními náklady (max. 1,60 Kč denně), absolutně tichým provozem, zdařilým a moderním designem a vestavěným generátorem zdraví prospěšných vzdušných aniontů. Účinnost čištění přístroje Ionic-CARE TRITON X6 dosahuje až 93% (alergeny, pyly, plísně, mikroprach, cigaretový kouř), přístroj snižuje výskyt bakterií a plísní až o 85%. Na filtr přístroje je poskytována doživotní záruka, není nutno ho měnit. Tím se výrazně odlišuje od konkurenčních přístrojů, ke kterým je neustále nutné dokupovat nové filtry v řádech stokorun! Alergie, astma, dýchací problémy, nespavost, nervozita, podrážděnost, časté nemoci … na toto všechno zapomeňte!
Western Digital WD TV HD Media Player  ZRUŠENO
Western Digital TV HD je zajímavým multimediálním přehrávačem bez vlastní paměti, ale s podporou (Full) High Definition rozlišení až 1920 x 1080 obrazových bodů (1080p). Velkoplošná televize nebo monitor s vysokým rozlišením je možné připojit za pomoci moderního rozhraní HDMI nebo díky klasickým kompozitním konektorům audia a videa. Jelikož zařízení nemá žádnou vlastní volnou paměť, nepřekvapí možnost připojení externího disku přes rozhraní USB s podporou formátů FAT32, NTFS a HFS+.
Externí disk VERBATIM HDD PhotoBank, 80GB, 2.5", 5400RPM, 8MB, USB 2.0
Ukládání digitálních fotografií pomocí Fotobanky do dlaně je pohodlné, přenosné a bezpečné. Stavový indikátor LCD a jediné tlačítko umožňují rychlý a spolehlivý přenos v jednom kroku.
LCD televize SAMSUNG LE40B650  ZRUŠENO
Luxusní design, Full HD Ultra Clear Panel, 100Hz technologie, PIP, 2× USB s možností přehrávání videa, Ethernetový konektor a mnohem více. Model LE40B650 je nástupce velmi úspěšné řady 6 s razantními vylepšeními, který vás doslova dostane na kolena.