zasnoubení

Saturday14_02_2009 - Zasnoubení

Stalo se Vám někdy, že se zamilujete na základě komunikace přes ICQ? :) Seznámili jsme se v září 2008. Vím, je to bláznivé, sam nevěřím laciným vztahům přes internet, ale pak přišla první schůzka, velký třesk a já věděla, že je to ten pravý. Po měsíci se mě poprvé zeptal, jestli si ho vezmu. Upřímně, hrklo ve mně, ale bez váhání jsem řekla ano. Pak přišel leden a loučení. Odjela jsem studovat do Londýna na 4 dlouhé měsíce. Po několika dlouhých týdnech přišel nejkrásnější večer mého života: V ruce držím červenou krabičku. Usmíváš se. Roztřesenýma rukama ji otevírám a nevěřím svým očím. Prstýnek! Překvapeně se na Tebe zadívám. Oči máš zalité slzami, chvěješ se a říkáš: „Vezmeš si mě?“

V duchu si promítám okamžiky posledních dnů. Vidím sebe, čekám na letišti v Londýně, hořím nedočkavostí, až Tě konečně uvidím. Znovu cítím tu všechnu radost, když jsi mi řekl, že jsi pro nás zarezervoval stůl v Greenwichi na Valentýna.

Opět vidím, jak spolu večeříme v té nejkrásnější restauraci mého života, jsem absolutně skvěle přecpaná a říkáš: „Mám tu vlastně pro Tebe něco k Valentýnu.“ Znovu vnímám hořkost zklamání, když je to jen balení mých oblíbených čokoládových bonbonů. Znovu vidím Tebe s tím nejnešťastnějším výrazem, jak mě zoufale přemlouváš: Otevři to, prosím, teď! A sebe, jak celá v rozpacích otevírám balení čokolády pod stolem, rudá rozpaky, jako nějaký zloděj.

A najednou je to tady, DNES A TEĎ.Ty & Já=navždy?! ANO!